KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816109

nr 1681 6109

Gunnar Borgenhag

(1927-1999), Sverige

Oljemålning, Signerad, självporträtt, Olja på duk, yttermått inklusive ram: 100x68 cm

Gunnar Borgenhag, svensk bildkonstnär född 1927, död 1999.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 februari 2025
kl 20:37:15

22/2 13:43:00 1      Vinnande bud

Gunnar Borgenhag

Läs mer om Gunnar Borgenhag